
Szymon Lech Januszkiewicz – założyciel firmy, w latach 2010-2014 członek zarządu stowarzyszenia International Society of Organbuilders, stypendysta i wyróżniony absolwent klasy organów profesora dr. Jesse E. Eschbacha na uczelni University of North Texas (USA), pracuje w swoim zawodzie od 1998 roku.
Januszkiewicz legitymuje się dyplomem mistrzowskim nadanym przez Dolnośląską Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. W latach 1998-2004 doświadczenie w zawodzie zdobywał w USA u organmistrzów J. Loudera, G. Bedienta, i J. Schreinera oraz w firmach Schudi Organ Company i C. B. Fisk: budowa nowych wielkich organów w La Cathédrale de Lausanne (Lozanna, Szwajcaria) a także budowa nowych organów do kaplicy St. Paul’s Episcopal Church (Winston-Salem, USA).

Jakub Maciej Wszołek – kierownik prac warsztatowych oraz montażowych, organmistrz, stolarz, technolog, zajmuje się też obróbką metali. Z wykształcenia jest inżynierem mechanikiem. Karierę organmistrzowską rozpoczął w 2011 roku pod skrzydłami SLJ przy rekonstrukcji systemu powietrznego organów w Pasłęku i odrestaurowaniu organów w Bardzie Śląskim. Jako organmistrz etatowy zdobywał doświadczenie w firmie Br. Torkildsen Orgelbyggeri A/S w Norwegii przy budowie wielu nowych acz tradycyjnych instrumentów oraz renowacji i rekonstrukcji zabytkowych. Doświadczony restaurator fisharmonii, katarynek, orchestronów. Prywatnie frustrat, alkoholik, gbur i prostak.

Kacper Stefański – organmistrz, piszczałkarz, w firmie od 2018 roku. Przeprowadził czasochłonny proces odtworzenia renesansowej technologii wylewania blach ołowianych na piasku.

mgr Dominik Żłobecki – organista, absolwent gdańskiej Akademii Muzycznej, organmistrz. W firmie pracuje od 2020 roku. Do tej pory uczestniczył w projektach restauracji organów Schlag & Söhne w Słupsku, barokowych organów w Zamartem oraz budowy nowych organów do kościoła p.w. Wniebowzięcia NMP w Wilnie. Spiritus Movens prac stolarskich w warsztacie.

mgr Andrzej Włodarczyk – organista, absolwent UMFC, organmistrz. Odbył praktykę organmistrzowską u Janiša Kalninša z Ugāles ērģeļbūves darbnīca w Ugāle, Łotwa. Obecnie w SLJ zdobywa doświadczenie w pracach stolarskich i konserwatorskich. Uczestniczył w projektach restauracji barokowych organów w Zamartem , romantycznych organów w kaplicy św. Anny przy kościele św. Trójcy w Gdańsku oraz budowy nowych organów do kościoła p.w. Wniebowzięcia NMP w Wilnie. Prywatnie kolekcjoner syntezatorów.

Marcin Amadeusz Majak – organista, organmistrz, restaurator fisharmonii: jego zakres kompetencji obejmuje prace od stolarki po intonację. Współpracę z SLJ rozpoczął w 2017 roku przy projekcie rekonstrukcji organów w kościele św. Jana Bosko w Gdańsku, którego jest inicjatorem. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej II st. w Gdyni, gdzie uczył się gry na organach u mgr Karola Hilla. Zdobywał doświadczenie w dziedzinie intonacji pod okiem Janisa Kalninsa przy utrzymanych w rokokowym stylu organach w kościele św. Jana w Gdańsku oraz romantycznych organach firmy Walcker w kościele św. Piotra i św. Zygfryda w Sztokholmie. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Prywatnie pasjonat i słuchacz muzyki, w szczególności improwizacji organowej i fisharmoniowej. Mechanik oraz kierowca dwusuwowego Wartburga 353 z 1986 roku.